Współpraca

Pracuję w studio o powierzchni 150m2 gdzie realizowane są programy telewizyjne, reklamy i teledyski. Towarzyszy mi asystent, profesjonalna wizażystka, fryzjerka i dyplomowana stylistka.

 

Realizując projekty komercyjne rozliczam się sumiennie podpisując kontrakty w formie umów o dzieło. Wysokość wynagrodzenia zależy od typu zlecenia. Najlepiej płatne są kalendarze i zlecenia dla klientów prywatnych.

 

Współpracuję także z amatorkami. Daję szansę na zdobycie cennych informacji o tym jak pracować na komercyjnym planie zdjęciowym. Jak się poruszać, jak ćwiczyć mimikę i jak reklamować konkretne przedmioty. Służy temu unikalna sesja przygotowawcza. Jej szczegóły znajdziecie w zakładce OFERTA.

 

Zawodowe modelki mogą liczyć na specjalne traktowanie. Zapraszam do swojego studia i po zapoznaniu się z portfolio i branżowym CV niezwłocznie przedstawiam szczegóły współpracy wraz z warunkami finansowymi.

 

Jeśli dana osoba ma konto na portalu a nie ma doświadczenia komercyjnego siłą rzeczy traktuję ją jak amatorkę. Przygotowanie jej do pracy muszę zacząć od podstaw.

 

Nie opłacam nikomu sesji z własnej kiszeni i nie uprawiam radosnego TFP. Proszę nie pytać czy sesja może odbyć się za darmo. Nie jestem agencją ani organizacją charytatywną. Chcesz zarabiać na pozowaniu? Najpierw musisz zainwestować w siebie ! Nie masz pieniędzy ? Zrób wszystko żeby je zdobyć.

 

Współpracę barterową rozważam tylko w przypadkach kiedy przynosi mi ona realne korzyści. Dotyczy ona wyłącznie komercyjnie działających firm.

 

Prowadzę legalną, zarejestrowaną działalność gospodarczą w zawodzie fotografa.

 

 

 

COPYRIGHT BY ASMAGUS 2018